BILETY - cennik:
- 15 zł - dla jednej osoby
- 1 zł - dla asystenta_tki osoby z niepełnosprawnością
Honorujemy Kartę Rodziny Dużej, Kartę Seniora oraz legitymacje Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi, Dawców Przeszczepu oraz Zasłużonych Dawców Przeszczepu - udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.
Każda osoba musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).
WAŻNE!
Bilet na film upoważnia do wzięcia udziału w spotkaniu „Dziewczyńskie inspiratorki”.
PODSTAWOWE INFORMACJE:
Czas trwania: 93 min.
Wiek: od 12 roku życia
Film z polskim dubbingiem i tłumaczeniem na Polski Język Migowy.

Miejsce: Scena Wspólna (ul. Brandstaettera 1/Za Cytadelą).
- Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.
- Możliwość zakupienie biletów przed spektaklem tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność kartą lub gotówką.
- Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.
Porywająca historia 13-letniej Sashy, która mimo przeogromnego smutku nie daje sobie przyzwolenia na płacz. Po śmierci mamy postanawia zostać stand-uperką, chcąc przywrócić uśmiech na twarzach innych – szczególnie swojego taty. Świetnie zagrany, poruszający do głębi triumf skandynawskiego kina dla młodego widza.
Film otrzymał Kryształowego Niedźwiedzia za najlepszy film dla młodej widowni na festiwalu Berlinale oraz nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej.
Twórcy i twórczynie:
Reżyseria: Sanna Lenken
Scenariusz: Linn Gottfridsson
Muzyka: Irya Gmeyner
Dźwięk: Andreas Franck
Producent_ka: Rebecka Lafrenz, Anna Anthony
Obsada: Sigrid Johnson, Oscar Töringe, Ellen Taure, Iggy Malmborg, Adam Daho, Anna Bjelkerud, Frida Beckman
Właściciel praw: Vivarto
„Dziewczyńskie inspiratorki”
Po projekcji Comedy Queen, o g. 17.30, serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych na spotkanie towarzyszące filmowi. Będziemy rozmawiać z wyjątkowymi gościniami, które opowiedzą nam o tym, czym zajmują się na co dzień, czym jest dla nich dziewczyństwo i jaka płynie z niego moc. Spotkanie odbędzie się w tym samym miejscu, co seans filmowy.
Postawa Sashy, bohaterki filmu, może stanowić dla nas inspirację, jak odkrywać siebie, dążyć do wyznaczonych celów i jednocześnie dbać o swoich najbliższych. Dziewczyn, które mogą inspirować nas tak, jak Sasha, jest znacznie więcej – każda z nas może stać się inspiratorką!
Stąd zachęcamy Was do udziału w spotkaniu z dziewczynami związanymi z Poznaniem, które na co dzień zajmują się realizacją swoich pasji i celów:
- Weroniką Snoch, działaczką Nastoletniego Azylu, zainteresowaną zdrowiem psychicznym wśród młodzieży
- Alicją Kaletą, związaną z Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym.
Bohaterki opowiedzą nam o swoich aktywnościach, o tym, co skłoniło je do działania, czym się interesują i jak wygląda ich codzienne życie.
Spotkanie poprowadzi Magda Szewciów – wiceprezeska fundacji Herstory, trenerka antydyskryminacyjna i edukatorka antyprzemocowa.
Projekt realizujemy dzięki wsparciu poznańskich radnych: Marty Mazurek, Łukasza Mikuły i Filipa Olszaka.