kontakt

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61 809 Poznań

NIP 778-12-01-523
REGON 639703712
RIK XII

numer konta
70 1020 4027 0000 1302 1396 6538

Dyrekcja

III piętro, pokój 302 i 303
III piętro, pokój 302 i 303

Jerzy Moszkowicz

dyrektor
jmoszkowicz@csdpoznan.pl

Agata Felikszewska-Igiel

zastępca dyrektora
aigiel@csdpoznan.pl

Sekretariat

III piętro, pokój 303
III piętro, pokój 303

Natalia Olejnik

sekretariat@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 470

Dział Sztuki i Edukacji Kulturowej

III piętro, pokój 343 i 477
III piętro, pokój 343 i 477

Joanna Żygowska

kierowniczka działu
jzygowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475
kom. 535 353 106

Sandra Lewandowska

producentka, pedagożka teatru
slewandowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475
kom. 882 188 001

Aleksandra Łozowska

alozowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475

Tadeusz Wieczorek

twieczorek@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 477

Wojciech Nowak

współpraca

Zbigniew Rudziński

współpraca

Ewelina Chatłas

współpraca

Dział Filmu, Mediów Audiowizualnych i Edukacji Medialnej

III piętro, pokój 345, 346 i 330
III piętro, pokój 345, 346 i 330

Tatiana Kauczor-Radom

kierowniczka działu, producentka festiwalu Ale Kino!
produkcja.tatiana@alekino.com
tel. 61 64 64 481

Marta Grzesiuk

programerka festiwalu Ale Kino!
festiwal@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Marta Jodko

programerka festiwalu Ale Kino!
mjodko@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Franciszek Drąg

programer festiwalu Ale Kino!
fdrag@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Paulina Tomasik

producent wykonawczy festiwalu Ale Kino!
ptomasik@alekino.com

Agnieszka Krajewska

akrajewska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 476

Lucyna Perz

lperz@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 476

Marian Suchanecki

msuchanecki@alekino.com
tel. 61 64 64 486

Tomasz Basiński

tbasinski@alekino.com
tel. 61 64 64 481

Dział Relacji Publicznych

III piętro, pokój 334
III piętro, pokój 334

Magdalena Brylowska

kierowniczka działu
mbrylowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 482
kom. 698 662 442

Marta Maksimowicz

organizacja widowni
mmaksimowicz@csdpoznan.pl
rezerwacje@csdpoznan.pl
tel. 884 936 747

Karolina Kulig

rzeczniczka prasowa
media@csdpoznan.pl
tel. 601 373 901

Dział Finansów i Administracji

III piętro, pokój 327
III piętro, pokój 327

Małgorzata Ambroży

główna księgowa
mambrozy@csdpoznan.pl
te. 61 64 64 485

Barbara Czarnecka

księgowa
bczarnecka@csdpoznan.pl
61 64 64 485

Natalia Olejnik

nolejnik@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 485

Tadeusz Jakubowski

kierowca
tjakubowski@csdpoznan.pl

sekcja Scena Wspólna

Izabella Nowacka

koordynatorka działań Centrum Sztuki Dziecka na Scenie Wspólnej
inowacka@csdpoznan.pl
tel: 665 523 732

Maciej Fincel

kierownik techniczny/elektryk/technika sceny
mfincel@csdpoznan.pl

Emil Gąsiorek

akustyk/technika sceny
mgasiorek@csdpoznan.pl

Julia Patan

rekwizytorka/garderobiana/obsługa widowni
jpatan@csdpoznan.pl

Jan Buczyński

technika sceny/obsługa widowni
jmbuczyński@csdpoznan.pl

Elżbieta Bisikiewicz

obsługa szatni/obsługa widowni

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
mkidn_01_cmyk.jpg