kontakt

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61 809 Poznań

NIP 778-12-01-523
REGON 639703712
RIK XII

numer konta
70 1020 4027 0000 1302 1396 6538

Dyrekcja

III piętro, pokój 302 i 303
III piętro, pokój 302 i 303

Agata Felikszewska-Igiel

zastępca dyrektora
aigiel@csdpoznan.pl

Sekretariat

III piętro, pokój 303
III piętro, pokój 303

Monika Grześkowiak

sekretariat@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 470

Dział Sztuki i Edukacji Kulturowej

III piętro, pokoje 339, 340, 328
III piętro, pokoje 339, 340, 328

Joanna Żygowska

kierowniczka działu
jzygowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475
kom. 535 353 106

Aleksandra Łozowska

alozowska@csdpoznan.pl
tel. 791  571 521

Ewelina Chatłas

echatlas@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475
kom. 882 188 001

Agnieszka Waligóra

awaligora@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475

Wojciech Nowak

współpraca

Dział Filmu, Mediów Audiowizualnych i Edukacji Medialnej

III piętro, pokój 345, 346 i 330
III piętro, pokój 345, 346 i 330

Tatiana Kauczor-Radom

kierowniczka działu / producentka Festiwalu Ale Kino!
produkcja.tatiana@alekino.com
tel. 61 64 64 481

Jerzy Moszkowicz

dyrektor artystyczny Festiwalu Ale Kino!
jmoszkowicz@alekino.com

Marta Jodko

programerka Festiwalu Ale Kino!
mjodko@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Marta Grzesiuk

programerka Festiwalu Ale Kino!
festiwal@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Franciszek Drąg

programer Festiwalu Ale Kino!
fdrag@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Joanna Stankiewicz

promocja Festiwalu Ale Kino!
jstankiewicz@alekino.com
tel. 608 437 377

Ewelina Mania

rzeczniczka prasowa Festiwalu Ale Kino!
media@alekino.com

Karolina Miśkiewicz

media społecznościowe
kmiskiewicz@alekino.com

Paulina Tomasik

producentka wykonawcza Wędrujące Ale Kino!
ptomasik@alekino.com

Agnieszka Krajewska

akrajewska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 478

Lucyna Perz

lperz@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 478

Dział Relacji Publicznych

III piętro, pokój 334
III piętro, pokój 334

Marta Maksimowicz

kierowniczka działu / organizacja widowni
mmaksimowicz@csdpoznan.pl
tel. 884 936 747

Agnieszka Cienciała

rzeczniczka prasowa / promocja CSD
media@csdpoznan.pl
tel. 698 662 442

Olga Kromuszczyńska

media społecznościowe
okromuszczynska@csdpoznan.pl

Dział Finansów i Administracji

III piętro, pokój 327
III piętro, pokój 327

Małgorzata Ambroży

główna księgowa
mambrozy@csdpoznan.pl
te. 61 64 64 485

Barbara Czarnecka

księgowa
bczarnecka@csdpoznan.pl
61 64 64 485

Natalia Olejnik

nolejnik@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 485

Tadeusz Jakubowski

kierowca
tjakubowski@csdpoznan.pl

sekcja Scena Wspólna

Izabella Nowacka

koordynatorka działań Centrum Sztuki Dziecka na Scenie Wspólnej
inowacka@csdpoznan.pl
tel: 665 523 732

Marta Maksimowicz

organizacja widowni / rezerwacje
rezerwacje@csdpoznan.pl
tel. 884 936 747

Anna Sobek

obsługa kasy / obsługa widowni
asobek@csdpoznan.pl
tel. 535 565 505

Maciej Fincel

kierownik techniczny / elektryk / technika sceny
mfincel@csdpoznan.pl

Emil Gąsiorek

akustyk / technika sceny
mgasiorek@csdpoznan.pl

Adam Jodko

technika sceny
ajodko@csdpoznan.pl

Sylwia Braszka

rekwizytorka / garderobiana / obsługa widowni

Elżbieta Bisikiewicz

obsługa szatni / obsługa widowni

IODO

Katarzyna Ślusarek

inspektor ochrony danych osobowych
iod@rodo.pl

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg