kontakt / контакт

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61 809 Poznań

tel. 61 64 64 470
email: sekretariat@csdpoznan.pl

NIP 778-12-01-523
REGON 639703712
RIK XII

numer konta
70 1020 4027 0000 1302 1396 6538

Kontakt dla nauczycielek i nauczycieli:

Marta Maksimowicz
tel. 884 936 747
email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Anna Sobek
tel. 535 565 505

Zapisz się do
NEWSLETTERA DLA NAUCZYCIELEK I NAUCZYCIELI

Dyrekcja

III piętro, pokój 302 i 303
III piętro, pokój 302 i 303

Joanna Żygowska

dyrektorka
jzygowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 470

Agata Felikszewska-Igiel

zastępczyni dyrektorki
aigiel@csdpoznan.pl

Sekretariat

III piętro, pokój 303
III piętro, pokój 303

Anna Naruszewicz

sekretariat@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 470

Dział Sztuki i Edukacji Kulturowej

III piętro, pokoje 339, 340, 328
III piętro, pokoje 339, 340, 328

Aleksandra Łozowska

alozowska@csdpoznan.pl
tel. 791  571 521

Magdalena Przybylska

mprzybylska@csdpoznan.pl

Aleksandra Rajska

arajska@csdpoznan.pl

Wojciech Nowak

współpraca

Dział Filmu, Mediów Audiowizualnych i Edukacji Medialnej

III piętro, pokój 345, 346 i 330
III piętro, pokój 345, 346 i 330

Marta Jodko

kierowniczka Działu / dyrektorka artystyczna Festiwalu Ale Kino!
mjodko@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Marta Grzesiuk

programerka Festiwalu Ale Kino!
festiwal@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Joanna Żak

programerka Ale Kino! Pro
jzak@cspoznan.pl

Karolina Miśkiewicz

media społecznościowe
kmiskiewicz@alekino.com

Franciszek Drąg

programer Festiwalu Ale Kino!
fdrag@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Anna Malinowska

wsparcie programowe i produkcyjne
amalinowska@alekino.com

Lucyna Perz

lperz@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 478

Dział Relacji Publicznych

III piętro, pokój 334
III piętro, pokój 334

Marta Maksimowicz

kierowniczka Działu / organizatorka widowni / koordynatorka dostępności
mmaksimowicz@csdpoznan.pl
tel. 884 936 747

Michalina Smentek

msmentek@csdpoznan.pl
tel. 698 662 442

Karolina Miśkiewicz

media społecznościowe
kmiskiewicz@csdpoznan.pl

Dział Finansów i Administracji

III piętro, pokój 327
III piętro, pokój 327

Małgorzata Ambroży

główna księgowa
mambrozy@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 485

Barbara Czarnecka

księgowa
bczarnecka@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 485

Tadeusz Jakubowski

kierowca
tjakubowski@csdpoznan.pl

sekcja Scena Wspólna

Izabella Nowacka

koordynatorka działań Centrum Sztuki Dziecka na Scenie Wspólnej
inowacka@csdpoznan.pl
tel: 665 523 732

Marta Maksimowicz

organizacja widowni / rezerwacje biletów grupowych
rezerwacje@csdpoznan.pl
tel. 884 936 747

Anna Sobek

obsługa kasy / obsługa widowni / tłumaczka PJM
asobek@csdpoznan.pl
tel. 535 565 505

Maciej Fincel

kierownik techniczny / elektryk / technika sceny
mfincel@csdpoznan.pl

Szymon Stolarek

akustyk / technika sceny
sstolarek@csdpoznan.pl

Adam Jodko

technika sceny
ajodko@csdpoznan.pl

Sylwia Braszka

rekwizytorka / garderobiana / obsługa widowni
sbraszka@csdpoznan.pl

Elżbieta Bisikiewicz

obsługa szatni / obsługa widowni

IODO

Katarzyna Ślusarek

inspektor ochrony danych osobowych
iod@rodo.pl

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg