kontakt

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61 809 Poznań

NIP 778-12-01-523
REGON 639703712
RIK XII

numer konta
70 1020 4027 0000 1302 1396 6538

dyrekcja

piętro III , pokój 303
piętro III , pokój 303

Jerzy Moszkowicz

dyrektor
jmoszkowicz@csdpoznan.pl

Agata Felikszewska-Igiel (pokój 302)

zastępca dyrektora
aigiel@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 474

sekretariat

piętro III, pokój 303
piętro III, pokój 303

Anna Raichenbach

sekretariat@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 470
fax. 61 64 64 472

dział relacji publicznych

piętro III, pokój 334
piętro III, pokój 334

Magdalena Brylowska

koordynatorka promocji
mbrylowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 482
kom. +48 698 662 442

Karolina Kulig

rzecznik prasowy
media@csdpoznan.pl
kom. +48 601 373 901

Marta Maksimowicz

organizacja widowni
rezerwacje@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 473
kom. +48 884 936 747

dział sztuki i edukacji kulturowej

piętro III, pokój 302, 343, 328
piętro III, pokój 302, 343, 328

Joanna Żygowska (pokój 343)

kierowniczka działu
jzygowska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 475 
kom. +48 535 353 106

Zbigniew Rudziński (pokój 343)

zrudzinski@csdpoznan.pl
tel. 61 646 44 75

Wojciech Nowak (pokój 328)

wnowak@csdpoznan.pl
tel. 61 646 44 77
kom. 882 188 001

Tadeusz Wieczorek (pokój 328)

twieczorek@csdpoznan.pl
tel. 61 646 44 77

dział filmu, mediów audiowizualnych i edukacji medialnej

piętro III, pokój 345, 330, 346
piętro III, pokój 345, 330, 346

Tatiana Kauczor

kierownik działu / producent MFFMW Ale Kino!
produkcja.tatiana@alekino.com
tel. 61 646 44 81
fax 61 646 44 72
kom. +48  660 199 688

Tomasz Basiński

tbasinski@alekino.com
tel. 61 64 64 481

Justyna Gołęcka

koordynatorka produkcji MFFMW Ale Kino!
jgolecka@alekino.com
tel. 61 64 644 81
kom. +48 791 571 521

Marta Grzesiuk

programerka MFFMW Ale Kino!
festiwal@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Marta Jodko

programerka MFFMW Ale Kino!
mjodko@alekino.com
tel. 61 64 64 479

Marian Suchanecki (pokój 330)

msuchanecki@alekino.com
tel. 61 64 64 486

Agnieszka Krajewska (pokój 346)

akrajewska@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 478

Lucyna Perz (pokój 346)

lperz@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 478

dział finansowo-administracyjny

piętro III, pokój 324, 350
piętro III, pokój 324, 350

Małgorzata Ambroży

główna księgowa
mambrozy@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 485

Barbara Czarnecka

bczarnecka@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 485

Julita Czyrkowska

jczyrkowska@csdpoznan.pl

Tadeusz Jakubowski (pokój 350)

tjakubowski@csdpoznan.pl
kom. +48 604 228 777

Maciej Fincel

sekcja Scena Wspólna
mfincel@csdpoznan.pl

Emil Gąsiorek

sekcja Scena Wspólna
egasiorek@csdpoznan.pl

sekcja scena wspólna

Izabella Nowacka

koordynator Sceny Wspólnej
inowacka@csdpoznan.pl
kom.  +48 665 523 732

Mateusz Krawczyński

Mateusz Matuszewski

mmatuszewski@csdpoznan.pl

Julia Patan

jpatan@csdpoznan.pl

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
mkidn_01_cmyk.jpg