Nowe Sztuki dla Dzieci i Młodzieży

„Nowe Sztuki dla Dzieci i Młodzieży” to seria wydawnicza Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Kolejne publikacje zawierają utwory dramatyczne dla młodej widowni, przeznaczone dla różnego rodzaju scen teatralnych. W zeszytach publikujemy teksty polskich autorów i autorek docenione w kolejnych edycjach Konkursu na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży oraz tłumaczenia tekstów dramatopisarzy i dramatopisarek zagranicznych. To jedyna tego typu seria wydawnicza w Polsce.

Pierwszy zeszyt ukazał się w 1992 roku, a pomysł jego powstania zrodził się po rozstrzygnięciu trzeciej edycji Konkursu.

Informacje o sztukach można znaleźć w katalogu internetowym: www.nowesztuki.pl

Koordynator projektu: Joanna Żygowska

jzygowska@csdpoznan.pl

tel. 61 646 44 75, 535 353 106

Redaktor zeszytów: Zbigniew Rudziński

zrudzinski@csdpoznan.pl

W sprzedaży dostępne są numery od 18 do 48, z wyłączeniem numeru 21, 40, 44 (nakład wyczerpany).

Zamówienia na zeszyty Nowych Sztuk należy kierować na adres alozowska@csdpoznan.pl , podając numery konkretnych zeszytów, adres do wysyłki oraz dane do faktury (w przeciwnym wypadku zostanie wystawiony paragon).

Koszt jednego zeszytu to 15 zł (przy odbiorze osobistym) i 20 zł (przy wysyłce). W przypadku zamówienie więcej niż jednego zeszytu naliczana jest wielokrotność tej kwoty.

W sprzedaży dostępna jest również publikacja Nowe Bajki Maliny Prześlugi - 10 zł (cena z wysyłką 15 zł - naliczana jest wielokrotność tej kwoty)

Indeks wszystkich utworów wydanych w zeszytach 1 - 48 do pobrania TUTAJ.

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg