Edu-akcje

Edu-akcje to projekt, który narodził się w 2019 roku z potrzeby rozwijania działań edukacyjnych wokół propozycji repertuarowych Centrum Sztuki Dziecka. W programie znajdowały się warsztaty, działania artystyczne – rozumiane jako spotkania twórcze i performatywne, publikacje rozwijające i poszerzające perspektywę odbiorczą.

Wzbogacenie programu Centrum o autorski projekt z zakresu edukacji otworzył nowe pola dyskusji, refleksji na temat wydarzeń adresowanych do młodej widowni. Projektowanie działań cyklicznych prowokowało do spotkań z publicznością Sceny Wspólnej, podtrzymywało dialog, a także łączyło różne grupy społeczne.

Działania dedykowane były dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom, wychowawcom, animatorom i wszystkim sympatykom Sceny Wspólnej.

EDU-PAKIETY

WARSZTATY

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg