OKO KALEJDOSKOPU - seanse online już wkrótce!

Dziękujemy za wszystkie animacje zgłoszone na VIII Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU. Otrzymaliśmy 156 filmów!

To wspaniała panorama twórczości młodych artystów. Wśród nadesłanych filmów są między innymi takie, które opowiadają o tym z czym zmaga się od ponad roku cały świat, ale jest również mnóstwo innych: wesołych i smutnych, trochę strasznych (jest kilka horrorów, są historie z przeszłości i wybiegające w kosmiczną przyszłość. Jest w nich dużo dziecięcej fantazji i zaskakujących pomysłów. Autorami niektórych są twórcy bardzo już dojrzali, a inne mają w sobie niepowtarzalny urok pierwszych prób tworzenia animacji.

Wszystkie będzie można wkrótce zobaczyć podczas Przeglądu OKO KALEJDOSKOPU, który odbędzie się online w dniach 26-30 kwietnia.

Szczegóły wkrótce. Zapraszamy!

LISTA FILMÓW

(Fioletowa plansza pokryta wieloma małymi, kolorowymi kółkami. Na środku planszy słowo oko, w którym litery O wykonane są z kolorowych kółek, tym razem dużych. Pod nim słowa kalejdoskopu Ogólnopolski Prze.jpg

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg