OKO KALEJDOSKOPU // Przedstawiamy Jury Dziecięce

Z ogromną radością przedstawiamy skład Jury Dziecięcego, oceniającego filmy podczas tegorocznego Przeglądu OKO KALEJDOSKOPU. Jury będzie obradowało w Zespole Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie pod opieką Pani Bogusławy Bartman.

Bartosz Rejment

Bartosz Rejment_ramka.png

Bartosz jest uczniem klasy 7 szkoły podstawowej. Jego hobby to rysunek, gry, piłka nożna. Pasjonuje się również budowaniem z klocków lego, za pomocą których tworzy wyjątkowe i niesamowite konstrukcje.

Hubert Rzucek

Hubert Rzucek_ramka.png

Hubert uczęszcza do klasy 8 szkoły podstawowej. Uwielbia zwierzęta. Lubi jeździć na rowerze. Pasjonuje się innowacjami motoryzacyjnymi, jak również zabytkowymi pojazdami, eksponatami. Wśród klasyków motoryzacji szczególnym zainteresowaniem Huberta cieszą się pojazdy ciężarowe i maszyny rolnicze np. traktory.

Jagoda Szpyrka

Jagoda Szpyrka_ramka.png

Jagoda uczęszcza do klasy 7 szkoły podstawowej. Jej pasją jest śpiew, słuchanie muzyki. Kocha zwierzęta, zwłaszcza koty. Wolny czas spędza spotykając się z rówieśnikami, grając w gry planszowe, spacerując.

Łukasz Kurpiel

Łukasz Kurpiel_ramka.png

Łukasz to uczeń klasy 7 szkoły podstawowej. Lubi lego i granie w gry. Jest miłośnikiem komiksów, które również sam tworzy. Historie rysunkowe mają różnorodną tematykę. Inspiracje czerpie między innymi z sytuacji życia codziennego.

Svitlana Shafranska

Svitlana Shafranska_ramka.png

Svitlana jest uczennicą klasy 7 szkoły podstawowej. Interesuje się komiksem, animacją. Rozwija swoje umiejętności rysunkowe, doskonali swój warsztat wokalny. Lubi grać w gry i spotykać się ze znajomymi.

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg