Dziękujemy za filmy nadesłane do Przeglądu OKO KALEJDOSKOPU

Kolorowa grafika składająca się z geometrycznych kształtów. Na środku napis: OKO KALEJDOSKOPU Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci.

Dziękujemy za wszystkie filmy zgłoszone na tegoroczny Przegląd OKO KALEJDOSKOPU. Otrzymaliśmy 90 animacji opowiadających o świecie młodych twórców - o tym co ich otacza, co jest dla nich ważne, co sprawie im radość.

Ostatnie minuty dnia 30 kwietnia były naprawdę gorące - niektórzy do ostatnich sekund zmagali się z montażem, udźwiękowieniem i renderem :) Ale udało się!

Filmy zostaną zaprezentowane widzom z poznańskich szkół oraz jurorom na seansach konkursowych w dniach 6 i 7 czerwca. Laureatów nagrodzonych filmów zaprosimy do Poznania na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 10 czerwca.

Wkrótce przedstawimy Galerię Portretów Autorów, jurorów, a także dokładny program seansów i towarzyszących im warsztatów.

Zapraszamy do zapoznania się z listą filmów zakwalifikowanych do Przeglądu:

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!

Do poruszania się po elementach z listy autouzupełnienia koszystaj ze sztrzałek w dół i w górę, wybór zatwierdź enterem

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

partnerzy

LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
MKiDN_kolor_(3).jpg