Kontakt

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
ul. Św. Marcin 80/82
61 809 Poznań

NIP 778-12-01-523

Nr konta:
BZ WBK 33 1500 1621 1216 2001 0096 0000

Dyrekcja

III piętro, pokój 303

Jerzy Moszkowicz - dyrektor
jmoszkowicz@csdpoznan.pl

III piętro, pokój 348-350

Bożena Müller - zastępca dyrektora
bmuller@csdpoznan.pl

Sekretariat

III piętro, pokój 303

Anna Raichenbach - sekretariat, strona internetowa
sekretariat@csdpoznan.pl
tel. 61 646 44 70
fax 61 646 44 72

___________________________

Dział Relacji Publicznych

III piętro, pokój 334

Ewa Obrębowska - rzecznik prasowy
media@csdpoznan.pl
tel. 61 64 64 482, kom. 508 297 931

Lucyna Perz - organizacja widowni, Strefa Nauczyciela
tel. 61 646 44 73
rezerwacje@csdpoznan.pl
lperz@csdpoznan.pl

Marta Maksimowicz - organizacja widowni, Scena Wspólna
tel. 884 936 747
rezerwacje@csdpoznan.pl
mmaksimowicz@csdpoznan.pl

___________________________

Dział Sztuki i Edukacji Kulturowej

III piętro, pokój 343, tel. 61 646 44 75

Agata Felikszewska-Igiel
aigiel@csdpoznan.pl

Hanna Gawrońska
hgawronska@csdpoznan.pl

Zbigniew Rudziński
zrudzinski@csdpoznan.pl

Barbara Małecka
bmalecka@csdpoznan.pl

III piętro, pokój 328, tel. 61 646 44 77

Wojciech Nowak 
wnowak@csdpoznan.pl

Tadeusz Wieczorek 
twieczorek@csdpoznan.pl

___________________________

Dział Filmu, Mediów Audiowizualnych i Edukacji Medialnej

III piętro, pokój 346, tel. 61 646 44 78

Agnieszka Krajewska
akrajewska@csdpoznan.pl

III piętro, pokój 345, tel. 61 646 44 81, tel. 61 646 44 79

Tomasz Basiński 
tbasinski@alekino.com

Tatiana Kauczor
produkcja.tatiana@alekino.com

Marta Grzesiuk
festiwal@alekino.com

Marta Jodko
mjodko@alekino.com

III piętro, pokój 330, tel. 61 646 44 86

Marian Suchanecki
msuchanecki@alekino.com

_____________________________________

Dział Finansowo-Administracyjny

III piętro, pokój 324, tel. 61 646 44 85

Małgorzata Ambroży
mambrozy@csdpoznan.pl

Agnieszka Lipiak
alipiak@csdpoznan.pl

III piętro, pokój 302

Tadeusz Jakubowski
tjakubowski@csdpoznan.pl

_____________________________________

Scena Wspólna

ul. Brandsteattera 1

Izabella Nowacka
inowacka@csdpoznan.pl

Krzysztof Nowakowski 
knowakowski@csdpoznan.pl

 

* Pola wymagane.

Mapa dojazdu:


Wyświetl większą mapę