"Chodź na słówko 3" wyrusza na podbój świata i okolic!

Kulę, Toperza i Brzydkie słowo spotkał wielki zaszczyt!

Spektakl "Chodź na słówko 3" autorstwa Maliny Prześlugi w reżyserii Jerzego Moszkowicza zakwalifikował się do 26. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Trzymajcie z nami kciuki za jego powodzenie!

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jan Karow, Katarzyna Lemańska, Andrzej Lis, Kamila Łapicka, Michał Mizera, Jacek Sieradzki (przewodniczący), Sabina Zygmanowska.

Więcej o Konkursie TUTAJ.

logo-okwpsw kopia.jpg
mkidn_01_cmyk.jpg
it_logo_prev.jpg

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
mkidn_01_cmyk.jpg