Biblioteka Wyobraźni - zapraszamy nauczycieli na warsztaty!

Zapraszamy na WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI oraz ANIMATORÓW, w ramach cyklu BIBLIOTEKA WYOBRAŹNI, które odbędą się 12 listopada w g. 17.00 – 19.00 w Scenie Wspólnej. Warsztaty poprowadzi prof. Marcin Berdyszak.

Zgłoszenia:

- Marta Maksimowicz, email: rezerwacje@csdpoznan.pl, tel. 884 936 747

- cena: 5 zł/uczestnik

Hasłem czwartej edycji Biblioteki Wyobraźni jest słowo "NAJWAŻNIEJSZE".

Co jest najważniejsze? W sztuce? W życiu? Istnieje między nimi granica? A może niektórzy nie przekraczają granic, za którymi spotykają się ze sztuką? A może spotykają z nią, nawet o tym nie wiedzą? Co z nimi robi? Co im daje? Kiedy po nią sięgają? W chwili tego, co najważniejsze? Miłości, śmierci kogoś bliskiego?

Jakie są najważniejsze książki, piosenki dzieci, młodzieży, ich nauczycielek i nauczycieli? Jak wygląda ich piramida wartości najważniejszych? Wolność, edukacja, przyjaźń, miłość, samorealizacja, wiedza, wiara, wyobraźnia?

Biblioteka to, etymologicznie, zbiór ksiąg. Sięgamy do niej, by rozmawiać za pośrednictwem sztuki. I iść gdzieś dalej, i głębiej, jeśli nie naj, to, chociaż na stopień wyższy.

newsletter

Chcesz wiedzieć co u nas? Zapisz się do newslettera!
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (klauzula informacyjna). * Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
LOGO_POZnan_PL_RGB_PNG.png
mkidn_01_cmyk.jpg