Poszukiwany sobowtór Reksia!

Zaprosimy go na Platynową Galę Reksia 35. Festiwalu Ale Kino!

Uwaga! Uwaga! Reksio został laureatem Platynowych Koziołków Ale Kino! Przyjedzie do nas na finał festiwalu 9 grudnia. Niestety, nie może być na inauguracji 3 grudnia. Gwałtownie szukamy zastępstwa! Potrzebny pies podobny do Reksia. Ale niekoniecznie z wyglądu! Chodzi przede wszystkim o podobieństwo MENTALNE. Sobowtór nie musi być mały, biały z żółtą łatką. Może być duży, brązowy, rudy, czarny, kudłaty - każdy. Może być dogiem, wyżlem, ratlerkiem, jamnikiem, bokserem lub - to jasne! - kundelkiem najlepszym na świecie i to płci obojga. Ważne, żeby był przyjacielem wszystkich ludzi (dorosłych i dzieci) oraz wszystkich zwierząt - dokładnie tak, jak Reksio.
Do 23 listopada (punktualnie do północy!) czekamy na zdjęcie (jedno!) albo film (do 1 minuty) Waszych psów. Prosimy też (koniecznie!) o kilka zdań (nie więcej niż 10!) opisujących podobieństwo do Reksia. Dodawajcie swoje posty do wydarzenia Poszukiwany sobowtór Reksia!
Laureata plebiscytu z właścicielem zaprosimy na Galę Otwarcia festiwalu, gdzie w imieniu Reksia odbiorą Platynowe Koziołki w specjalnej "psiej" wersji. W jury głowić się będą trzy rzeczniczki: Małgorzata Chodyla z Zoo Poznań Official Site, Małgorzata Lamperska ze Schronisko dla zwierząt w Poznaniu i Ewa Obrębowska-Piasecka z Centrum Sztuki Dziecka. Tak, wszystkie są zaprzysiężonymi "psiarami", a ich psy absolutnie nie mogę brać udziału w plebiscycie:)